Vestuvių filmavimas ir video filmų kūrimas

 

Vestuvių filmavimas yra viena iš dažnai užsakomų santuokos šventės įamžinimo paslaugų. Vestuvių filmas suteikia galimybę prisiminti, turbūt vieną svarbiausių gyvenime įvykių  – įsipareigojimą kitam asmeniui praleisti likusį gyvenimą kartu. Dažnu atveju, sužadėtiniai šiai šventei teikia didelį dėmesį, todėl nori ja dalintis su artimiausiais žmonėmis, vestuvių dieną praleisti įsimintinai. Vestuvių video klipas yra puiki priemonė šiuos prisiminimus išsaugoti, kadangi emocijų, žodžių, jausmų perteikimas trunka ilgiau nei akimirką, o vizualinę informaciją papildo garsinė. Mūsų tikslas – visa tai įamžinti, todėl tiek filmavimo tiek montavimo metu, parenkame svarbiausius šventės momentus ir papildę juos muzikiniu fonu, sukuriame nuoseklų vestuvių filmą.

Kadangi pasirengimas vestuvėms atima daug laiko, žemiau trumpai pateikiame kelis patarimus, į ką atkreipti dėmesį, ruošiantis įamžinti santuokos šventę ir taip padaryti vestuvių video klipą geresnį

 

Pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką vestuvių filmo kokybei:

 • Pasirinktos vestuvių filmavimo vietos. Nuo to, kurioje geografinėje vietovėje, atviroje ar uždaroje erdvėje bus atliekami filmavimai, priklausys vestuvių filmo tema: foniniai gamtos peizažai, architektūriniai, meniniai akcentai, jaunųjų aksesuarai, aprangos atributai.
 • Oro sąlygos. Vestuvių filmo nuotaikai nemaža dalimi įtakos turi oro sąlygos, kadangi nuo to priklauso ir apšvietimo intensyvumas, ar jaunųjų pora jaučiasi komfortiškai. Skirtingai nuo pasirenkamos filmavimo vietos, šių aplinkybių pakeisti neįmanoma, todėl svarbu tam pasiruošti.
 • Psichologinė būsena. Vestuvių planavimas dažnu atveju suteikia ne tik džiaugsmo, bet taip pat rūpesčių ir nerimo. Psichologinė įtampa nepadeda sukurti geresnių video kadrų, todėl pastangos siekiant suvaldyti jaudulį, stresą, prisidės prie geresnio vestuvių video klipo sukūrimo. Glaudus tarpusavio ryšys ir buvimas šalia gyvenimo partnerio, gali padėti jaustis ramiau ir sumažinti įtampą.
 • Apšvietimas uždaroje erdvėje. Dažnu atveju, nemaža dalis šventės laiko yra praleidžiama patalpoje ir tai būna vėlesnis paros metas, todėl kokybiškam video įrašui reikia pakankamo apšvietimo. Pasitaiko atvejų, kuomet šventės vietos papuošimui naudojami nekokybiški apšvietimo akcentai, kurie sukelia optinį mirgėjimą filmavimo metu. Nors plika akimi šviesų mirgėjimas yra nepastebimas, kameros sensorius jį gali užfiksuoti ir tuomet šis nepageidaujamas reiškinys liks įrašytas video medžiagoje. Siekiant išvengti tokios situacijos, rekomenduojama mirgsinčias šviesas išjungti.
 • Video operatorius ir montažo režisierius. Tai žmonės, fiksuojantys svarbiausius santuokos šventės momentus ir išsaugantys istorinius kadrus vaizdo medžiagoje. Nuo šių žmonių patirties, filmavimo/montavimo stiliaus, kompozicinių sprendimų, kruopštumo priklausys, kokia bus sukurta vestuvių filmo istorija.

Atkreipus dėmesį į aukščiau paminėtus veiksnius ir atlikus ,,namų darbus”, galima tikėtis, kad galutinis vestuvių filmo rezultatas bus geresnis. Visgi, jeigu nufilmuotą vestuvių medžiagą jau turite, tačiau reikalingas sumontuotas video klipas, galime suteikti vestuvių video klipo montavimo paslaugą. Iš jūsų pateiktos vaizdo medžiagos atrinksime svarbiausias akimirkas ir sujungsime jas į nuoseklų pasakojimą.

 

Vestuvių filmavimas ir video klipo sumontavimas

Paslaugos kaina

 • 450 €

  ~3 min. video klipas

 • Vestuvių filmavimas iki 8 val. Pasiruošimas-ceremonija-sveikinimai-fotosesija
  1 operatorius
  4K video raiška
  Žalia medžiaga
 • Susisiekti
 • 500 €

  3-4 min. vestuvių video klipas

 • Vestuvių filmavimas iki 14 val. Nuo pasiruošimo iki 00 val.
  1 operatorius
  4K video raiška
  Žalia medžiaga
 • Susisiekti
 • 620 €

  5-6 min. video klipas

 • Vestuvių filmavimas iki 14 val. Nuo pasiruošimo iki 0.30 val.
  1 operatorius
  4K video raiška
  Žalia medžiaga
 • Susisiekti

Vestuvių filmavimas galimas visoje Lietuvos teritorijoje: Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Palanga, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Panevėžys, Kėdainiai, Šilutė, Ukmergė, Molėtai, Utena, Birštonas ir kt.