Vestuvių filmavimas, vestuviu video klipų kūrimas, vestuvių filmavimo fotosesijos vietos klaipėdoje, vestuvių filmavimas klaipėda, vestuvių filmas klaipėda

Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Klaipėdoje

Šiame straipsnyje atrinktos populiariausios vestuvių filmavimo bei fotosesijos vietos Klaipėdoje ir jos apylinkėse.

Klaipėdos senamiestis

Klaipėdos senamiesčiui būdingas geometriškai taisyklingai išdėstytas ir stačiuoju kampu susikertančių gatvių tinklas, senoji fachverkinės konstrukcijos architektūra, būdinga Vokietijos miestams, bei išlikę XVII–XVIII a. Klaipėdos tvirtovės gynybinių įtvirtinimų fragmentai. Šios savybės leidžia Klaipėdos senamiesčiui išsiskirti iš kitų Lietuvos senamiesčių. Tarp populiariausių senamiesčio pastatų ir erdvių galima paminėti Malūno viešbutį, Meno kiemą, Klaipėdos piliavietę, Teatro aikštę.

Koordinatės
Nemokama

Teatro aikštė

Tai centrinė Klaipėdos senamiesčio aikštė išgrysta akmeniniu grindiniu. Šiaurinėje aikštės dalyje stovi Dramos teatro pastatas, o šalia jo Anikės skulptūra-fontanas.

Koordinatės
Nemokama

Klaipėdos piliavietė bei pilies uostas

Tai centrinėje miesto dalyje, Dangės žiočių kairiajame krante esanti erdvė. Klaipėdos piliavietę iš šiaurinės pusės supa pilies uostas, kuriame švartuojasi mažieji pramoginiai laiveliai bei jachtos.

Žvejų g. 10-12, Klaipėda
Nemokama

Šiaurinis melnragės molas (Jūros vartai)

Melnragės molas yra dažnai žmonių lankoma vieta stebėti praplaukiančius laivus, bangolaužiuose dužtančias bangas, saulėlydžius. Tai vienas iš dviejų tokių, į jūra besidriekiačių betoninių takų Lietuvoje. Pučiant stipriam vėjui, besidaužančių bangų fone galima užfiksuoti išskirtinių kadrų, jeigu jaunavedžių negąsdina prastas oras.

Vėtros g. 9, Klaipėda
Nemokama

Olando kepurės skardis

Tai 24 m aukštyje esanti apžvalgos vieta nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į jūrą ir akmenuotą paplūdimį. Tai išskirtinė ir vienintelė vieta Lietuvoje su šalia jūros esančiu skardžiu. Netoli apžvalgos aikštelės yra link jūros vedantys laiptai, leidžiantys prieiti šalia vandens. Šalia olandų kepurės skardžio auga ištisus metus žaliuojantis pušynas, todėl jaunavedžiai pasirinkę šį objektą vestuvių videosesijai turės gražių ir įvairių gamtos vaizdų.

Karklė
Nemokama

KU botanikos sodas

Klaipėdos universiteto botanikos sodas, esantis Dangės upės slėnyje, traukia žmonės savo augalų skaičiumi ir įvairove. Aplink žaliuojantys bei žydintys augalai sukuria tinkamą aplinką vestuvių filmavimui.

Kretingos g. 92, Klaipėda
Taikomas mokestis 20 eur

Palangos botanikos (Birutės) parkas

Tai vienas gražiausių Lietuvoje esančių parkų su jame augančiais brandžiais medžiais, gėlynais, nuo saulės spindulių žaižaruojančiu tvenkiniu ir jame plaukiojančiais paukščiais. Centrinėje parko dalyje yra Tiškevičių rūmai, kuriuose įkurtas Gintaro muziejus. Šalia rūmų pasodinti, vasarą žydintys gėlynai, tarp kurių iškilusios keletas skulptūrų, o centrinėje pievos dalyje trykšta fontanas. Skirtingų objektų gausa leidžia turėti didelę kadrų įvairovę vestuvių video klipe.

Vytauto g. 17, Palanga
Taikomas mokestis vasaros sezono metu 60 eur

Kretingos žiemos sodas

Žiemos sodas yra viena iš Kretingos muziejaus ekspozicijų, kurioje ištisus metus demonstruojami egzotiniai augalai. Šiuo metu čia auga per 170 skirtingų augalų iš įvairių pasaulio šalių. Kadangi žiemos sodas yra įkurtas oranžerijoje, tai yra puiki vieta vestuvių videosesijai esant prastam orui. Taip pat šalia muziejaus yra sutvarkytas Kretingos dvaro parkas, kuriame galima užfiksuoti gražių kadrų vestuvių filmui.

Vilniaus g. 43, Kretinga
Taikomas mokestis 30 eur

Radailių dvaras

Radailių dvaras įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, 7 km nuo Klaipėdos.

Pušyno g. 9 , Radailiai, Klaipėdos raj.
Nemokama

Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Vilniuje
Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Kaune

Pasidalinkite savo mintimis