Vestuvių filmavimas Vilniuje, vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Vilniuje, vestuvių filmas Vilnius, vestuvių video klipas Vilnius

Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Vilniuje

Šiame straipsnyje atrinktos populiariausios vestuvių filmavimo bei fotosesijos vietos Vilniuje ir jo apylinkėse.

Vilniaus rotušės aikštė

Tai viena iš seniausių Vilniaus senamiesčio aikščių, kurią supa dailūs, restauruoti daugiaaukščiai senamiesčio pastatai. Aikštės pėsčiųjų zona yra pailgo trikampio formos, šiaurinėje dalyje pastatytas ovalios formos fontanas. Tai puikus vestuvių videosesijos vietos pasirinkimas, norintiems vaizdo medžiagoje turėti miesto architektūros elementus.

Didžioji g. 31, Vilnius
Nemokama

Bernardinų sodas

Tai parkas Vilniaus senamiesčio teritorijoje, kurį riboja Vilnelės upė. Jame gausu įvairios augmenijos, nuo vaistinių, prieskoninių, maistinių augalų iki žydinčių rožynų nei vandens lelijų. Parke taip pat įrengtas alpinariumas su tvenkiniu bei keliais fontanais.

B.Radvilaitės g. 8A, Vilnius
Nemokama

Vileišių rūmai

Tai neobarokinio stiliaus su modernizmo akcentais rūmų ansamblis pastatytas 1906 metais netoli Neries upės ir Šv. Petro ir Povilo bažnyčios. Pastatų kompleksą sudaro rūmai, gyvenamasis namas, ūkinis pastatas. Rūmai yra dviaukščiai su pusrūsiu ir mansarda, stogas su trimis kupolais.

Antakalnio g. 6, Vilnius
Taikomas mokestis

Verkių dvaras ir regioninis parkas

Verkių dvaras pastatytas ant stataus Neries kranto prie Verkės upelio žiočių, o jo ansamblį sudaro daug išlikusių pastatų ir mažosios architektūros elementų. Tai vienas vertingiausių klasicistinio stiliaus architektūros objektų Lietuvoje. Aplink Verkių dvarą esančiame parke auga kelių šimtų metų senumo ąžuolai, gausi liepų rūšių įvairovė, maumedžiai, platalapiai klevai, pensilvaniniai uosiai ir kt. Parką juosia tarpusavyje susieti tvenkiniai, jungiantys viršutinę ir apatinę parko terasas.

Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius
Nemokama parko teritorijoje

Kairėnų (Vilniaus universiteto) botanikos sodas

Vilniaus universiteto botanikos sodas yra didžiausias Lietuvoje, jo plotas siekia beveik 200 ha. Šioje teritorijoje auga per 10 tūkstančių skirtingų augalų iš įvairių pasaulio šalių, šiltojo sezono metu išskleidžiančių savo žiedus. Botanikos sode yra išlikę Kairėnų dvaro pastatai bei senasis parkas su tvenkiniais, o 2016 m. buvo rekonstruotas žaliasis pastatas. Nuo ant šio statinio stogo įrengtos terasos atsiveria sodo vaizdas. Šalia botanikos sodo yra įsikūręs žirgynas, kuriame teikiama žirgų nuomos paslauga fotosesijoms bei filmavimams

Kairėnų g. 43, LT-10239 Vilnius
Taikomas mokestis nuo 60 iki 150 eur

Vilniaus universiteto kiemelis

Universiteto rūmų ansamblyje yra 13 skirtingo braižo kiemelių, kurių meninės formos atspindi pagrindinius Lietuvoje vyravusius architektūros stilius: gotiką, renesansą, baroką, klasicizmą. Tai tinkama vieta videosesijai, norintiems video fone turėti senųjų pastatų architektūros detalių.

Universiteto g. 3, Vilnius
Nemokama

Tuskulėnų dvaras

Tai buvusi dvaro sodyba Žirmūnų rajone, kurioje stovi 1825 m. pastatyti, vėlyvojo klasicizmo stiliaus architektūros, Tuskulėnų rūmai bei oficina. Šį ansamblį supa Tuskulėnų rimties parkas.

Žirmūnų g. 1F, Vilnius
Nemokama

Užutrakio dvaras

Tai neoklasicistinio stiliaus dvaras, stovintis ant Galvės ežero kranto. Dvaro sodybos ansamblį sudaro baltos spalvos rūmai, angliškas parkas su marmurinėmis skulptūromis, vazomis bei gėlynais. Rytinėje rūmų dalyje įrengtas ovalo formos didysis parteris, o į vakarus nuo rūmų plyti ežero terasa su baliustrada ir jos šonuose esantys paviljonai. Nuo šios vietos atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą ir saloje esančią Trakų pilį.

Užtrakio g. 17, Trakai
Taikomas mokestis

Trakų vokės dvaras

Trakų vokės dvaro ansamblį sudaro kolonomis puoštas rūmų pastatas, turintis neogotikos, neoklasicizmo, eklektikos stiliaus elementų, varpinė su dviem bokšteliais, neogotikinė koplyčia, arklidės bei kiti pastatai. Trakų vokės dvarą juosia banguoto reljefo 23 ha plote išsidėstęs parkas. Smarkiai banguoto reljefo dalį dengia medynai, tarp kurių vingiuoja takai. Pietvakarinės parko dalies aukštoje terasoje stovi puošnūs rūmai, o žemoje rytinėje terasoje tyvuliuoja trys medynų apsupti aptakūs tvenkiniai.

Žalioji a. 2A, Vilnius
Taikomas mokestis

Trakų pilis

Tai Galvės ežero saloje esanti gotikinė pilis, pastatyta XIV a. pabaigoje, į kurią patenkama per nutiestą pėsčiųjų tiltą. Pilies kompleksą sudaro rūmai ir priešpilis, apsuptas kampuose pastatytų bokštų ir juos jungiančių gynybinių sienų. Aplink pilį, saloje įkurtas parkas su pasivaikščiojimo takeliais leidžiančiais apžiūrėti šį išskirtinį objektą bei vandens telkinį. Norintieji gali išsinuomoti pramoginius laivelius, jachtas bei nuplaukti iki ežere esančių salų, kurių iš viso yra net 21.

Trakai
Taikomas mokestis pilies kiemo zonoje.

Užupio rajonas

Tai gana uždara Vilniaus miesto dalis, kurią iš trijų pusių nuo Senamiesčio skiria upė, o iš kitos pusės stačios kalvos. Užupio centrinė ašis bronzinė angelo skulptūra, tapusi Užupio simboliu ir populiaria susitikimų vieta. Užupis nuo seno vadinamas menininkų rajonu, kuriame vyrauja bohemiška dvasia.

Užupis
Nemokama

Vilniaus senamiestis

Stiklių gatvė

Viena siauriausių, puošniausių ir jaukiausių Vilniaus senamiesčio gatvių, kurioje gausu krautuvėlių, dirbtuvių, restoranų, meno galerijų.

Stiklių gatvė

Šv. Dvasios gatvė

Šv. Dvasios gatvė

Nacionalinė dailės galerija

Pastato architektūros stilius atspindi vėlyvąjį modernizmą Lietuvos architektūroje. Tai minimalistinio stiliaus statinys, kurio eksterjere dominuoja statūs kampai, stačiakampio formos į kelias dalis padalintos tūrinės erdvės, platūs laiptai, atvira erdvė aplink pastatą.

Konstitucijos pr. 22, Vilnius
Taikomas mokestis galerijos patalpose

Pirklių klubas

Gedimino pr. 35, Vilnius
Taikomas mokestis

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Ši vieta jaunavedžius traukia dėl įstabaus, pastato foje esančio interjero. Per visą teatro aukštį iškilusi erdvė su langų siena, raudonu kilimu išklotos grindys, bei 13,5 m aukštyje kabantys šviestuvai suteikia prabangos jausmą. Šalia teatro rūmų esančios, 2019 m. po rekonstrukcijos atkurtos vandens kaskados sukuria gamtos ir tekančios upės atmosferą.

A. Vienuolio g. 1, Vilnius
Taikomas mokestis

Lietuvos Rašytojų sąjungos rūmai

K. Sirvydo g. 6, Vilnius
Taikomas mokestis

Swedbank terasa

Nuo pietinėje Swedbank pastato pusėje esančios terasos, atsiveria vaizdas į Nerį, Baltąjį tiltą ir šalia jo esančią pievą. Šiltuoju metų sezonu nuo šios pievos neretai pakyla karšto oro balionai. Pavasarį šalia terasos žydi Sakurų medeliai. Pati terasa yra skandinaviško stiliaus, 4,5 tūkst. kv. m ploto, išklota medinėmis lentomis bei pagražinta dekoratyviniais krūmais bei medeliais.

Konstitucijos pr. 20A, Vilnius

Stanislovo Moniuškos skveras

S.Moniuškos skveras, Vilnius
Nemokama

Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Klaipėdoje
Vestuvių filmavimo ir fotosesijos vietos Kaune

Pasidalinkite savo mintimis